Strada Raspantiilor, Numarul 19
Sector 2, Bucuresti - Zona Stefan cel Mare

E: office@newmediacasting.ro
T: 0724.975.393

Programul nostru de lucru este de L-V intre 12:00 - 19:00. Contacteaza-ne pentru orice intrebare, iar unul din colegii nostri iti va raspunde in cel mai scurt timp.

Echipa noastra

Suntem aici ca sa te ajutam cu orice ai nevoie. Contacteaza-ne prin telefon, email sau prin formularul de contact din subsolul paginii.

Marius Niculae

Casting Manager

E: office@newmediacasting.ro

T: 0724.975.393

Ana Iulia Budur

Casting Manager

E: ana@newmediacasting.ro

T: 0733.600.877

Madalina Gosoiu

Casting Manager

E: madalina@newmediacasting.ro

T: 0730.796.808

Pantea Cristian

Casting Manager

E: cristi@newmediacasting.ro

T: 0725.495.669

Daniel Chiran

Coordonator Casting

E: daniel@newmediacasting.ro

T: 0730.032.037

Mircea Dima

Coordonator Casting

E: mircea@newmediacasting.ro

T: 0727.550.666

Silvia Pasache

Coordonator Casting

E: silvia@newmediacasting.ro

T: 0729.369.369

Maria Niculae

Financiar

E: maria@newmediacasting.ro

T: 0737.369.299

Formular de contact